
Direktna smer v severni steni. V sredo zvečer sva prespala v res lepo urejenem bivaku Pod Srcem.
Skupaj se je nabralo sedem ur lepe plezarije v tej veličastni klasiki in dve uri sestopa, ki se je končal s skokom v jezero Jasna :).
Kapo dov Debelakovi in Tominšku, ki sta to smer preplezala točno 90 let nazaj!
Flis in Iki
