
Že na štartu je fejst pihalo, na vrhu je bil pa pravi orkanski veter.
Na koncu smo kot ponavadi ob piru zaključili, da fajn, da smo šli, saj sobotne razmere niso bile tako grozno slabe, sploh pa, ker so napovedovali zelo slabo nedeljo.
Ludvik, Su in Štehi
